HİZMETLERİMİZ

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı, cildin iyi kalmasını sağlayan bir rutindir ve cilt bütünlüğünü destekler. Bakım rutini cildin ihtiyaçları göz önünde bulundurarak oluşturulur ve düzenli olarak yapılmalıdır. Cilt bakımda en önemli adım temizleme adımıdır. Çünkü cildi diğer bakım adımlarına hazırlar. Cildimiz tüm gün boyunca dış faktörlerle doğrudan temas eder böylelikle de kirlenir ve arındırılması gerekir.  Cilt temizliği, ciltte hissedilen kuruluk, yağlılık hissi veya bunun gibi sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

PROTEZ TIRNAK

Protez tırnak, tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için uygun bir uygulamadır. Hem estetik bir görünüm kazanmalarını hem de bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlayacaktır. Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşan, tırnak üzerinde pürüz, çatlama gibi sorunlar yaşayan kişiler için protez tırnak uygun bir çözümdür.

MICROBLADING

Microblading, cildin üst tabakasına pigmentlerin uygulanmasını içeren bir tıbbi cilt estetiği tekniğidir. Bu teknik, mikro iğneler kullanarak cildin derin tabakalarına pigmentler uygulanmasını içerir. Bu sayede, dudaklar, kaşlar veya kirpikler daha canlı ve dolgun görünür. Bu teknikle yapılan işlemler dudak, kirpik veya kaş çizgilerinin doğal görünümünü taklit etmeyi amaçlar.

PROTEZ TIRNAK İŞLEM SÜRECİMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi non pharetra magna. Aenean eu tristique velit, ut lobortis.

f
KESİM
f
MANİKÜR
f
PROTEZ JEL
f
RENKLENDİRME
f
KORUMA
f
PARLATMA
f
CİLT BAKIMI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi non pharetra magna. Aenean eu tristique 

d
PROTEZ TIRNAK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi non pharetra magna. Aenean eu tristique 

f
MICROBLADING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi non pharetra magna. Aenean eu 

0553 846 68 36
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Mutlu günler!

Randevu ve diğer işlemler için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.